Post ID: 1219

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

У оквиру Пројекта Набавка уџбеника и других наставних средстава потребни су подаци о:
1.) ученицима из социјално/материјално угрожених породица ( примаоци новчане помоћи)/ само уз решење којим се утврђује право на остваривање социјалне новчане помоћи;
2.) ученицима са сметњама у развоју и инвалидитетом ИОП1 и ИОП2 ( који основношколско образовање стичу по индивидуалном образовном плану)/ документација у школи и потписана изјава од стране родитеља;
3.) ученицима основних школа који су у породици треће или свако наредно рођено дете које је у систему школовања/ уз потврде да су у систему школовања.

Податке разредне старешине да доставе Секретаријату школе до петка, 1.3.2019. године ( петак), а родитељи да доставе потребну документацију до 15.3.2019.године (петак).