Креативна илустрација једне брзалице или пословице

Учешће на конкурсу ,,Креативна илустрација једне брзалице или пословице/изреке” на француском и српском језику.
Рад наше ученице Срне Божић 6/2 се налази фото галерији Удружења професора француског језика Србије.
.
Nous avons fêté la Journée européenne des langues. Voilà le travail de nos élèves participants au concours de notre association. Nous remercions tous les élèves et leurs professeurs pour prendre part à cette fête. Cliquez sur ce lien, puis choisissez Actualité/Aktuelnosti et trouvez tous les dessins dans la galerie de photos :
Прославили смо Европски дан језика. Ово је рад наших ученика који учествују на такмичењу нашег удружења. Захваљујемо се свим ученицима и њиховим наставницима на учешћу у овој прослави. Кликните на линк, затим изаберите Новости / Актуелности и пронађите све цртеже у фото галерији:
· ·
Актуелности – Удружење професора француског језика Србије
APFS.EDU.RS
Актуелности – Удружење професора француског језика Србије
Aktuelnosti Udruzenja profesora francuskog jezika Srbije, Beograd, Srbija, UPFJS