Ученик генерације

Страхиња Радовановић 8/1
Ученик генерације ОШ ,,Павле Поповић”
школска 2023/2024. година
Ученик Страхиња Радовановић својим успехом, али и васпитањем, односом према другима и школским обавезама представља пример другим ученицима. Ученик је одговоран у раду, темељан. Омиљен је у друштву, поштује наставнике и све запослене у школи. Страхиња је борац, амбициозан је и жели да напредује кроз школовање. Често мотивише друге у одељењу да напредују на свим пољима. До петог разреда се активно бавио пливањем, воли спорт. Учествује у ваннаставним активностима у школи попут „Полигона спретности“, похађа радионице Обогаћеног једносменског рада, где је две године учествовао у такмичењу „Европски квиз новца“. Активан је у оквиру ЦОТК „Јелек“ из Вранића, члан је прве поставе омладинског ансамбла.
Сматрам да је Страхиња Радовановић прави пример ученика који заслужује титулу Ученика генерације.
Одељењски старешина 8/1, Александар Давидовић