Дечја недеља, 05. 10. 2021.

4/1 је писањем порука и пуштањем балона, са жељом да балон одлети и долети код вршњака, послало поруке мира, љубави и срећног одрастања.

Исто су пожелели и другари из Шиљаковца.

Ученици 3. и 4. разреда из Мељака су учествовали у Трци за срећније детињство- Имамо циљ, дођи на старт!
Помозите деци која немају!

4/3, активности у оквиру Дечје недеље започиње хуманим гестом, прикупљањем школског прибора за своје вршњаке .
Учимо да будемо хумани и добро нам иде.

Црвени крст Барајево је одржао предавање у 3. разреду на тему ,,Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности”.

Предавање ,,Заштитимо децу у саобраћају” у Мељаку су одслушали прваци и другаци напољу, уживајући у лепом, јесењем дану.

Наш традиционални 9. маскенбал у Вранићу, Мељаку и Шиљаковцу, сваке године све оригиналније маске и представљање наше деце.

💜

Више фотографија погледајте у нашој ГАЛЕРИЈИ.