Новогодишње учионице

На предлог Ученичког парламента организован је избор најлепше новогодишње декорисане учионице у матичној школи у Вранићу и подручним одељењима Мељак и Шиљаковац.
Жири у саставу: Виолета Младеновић, члан Тима за професионални развој, Љиљана Бабић, члан Тима за међупредметне компетенције и ученичко предузетништво и Саша Голубовић, члан Тима за самовредновање и вредновање рада школе, су имали вееееома тежак задатак. Током обиласка наших школа разменили смо мишљење и похвале за све ученике и наставно особље јер су се ангажовали и потрудили да учионице изгледају што лепше.
Подручно одељење Шиљаковац
1. место 2-4/4-4, учитељице Драгане Мићић (учионица која је
проглашена за најлепшу у нашој Школи).
Подручно одељење Мељак
1. место 1-3, учитељице Ирине Стефановић
Матична школа Вранић
1. место 4-1 и 7-1, учитељице Соње Стошић и наставнице математике/информатике и рачунарства, Марије Станковић
2. место 2-2 и 8-2, учитељице Биљане Тасић и наставнице енглеског језика, Милице Војводић
3. место 3-2 и 8-1, учитељице Радице Ђорић и наставника физичког и здравственог васпитања, Бориса Бубала
Похвалу добија 2-1 и 8-3, учитељице Драгане Гогић и наставнице француског језика, Горице Вељовић.
Честитамо 💜

Више слика у нашој ГАЛЕРИЈИ.