„Сазнали на семинару – применили у пракси“

Резултати конкурса „Сазнали на семинару – применили у пракси“ 2021. – имамо изабран рад који се налази у Бази радова конкурса 2021.
Радионице и активности пројекта Обогаћеног једносменског рада наше школе остављају траг на конкурсима, једине у тој категорији учесника.
Посета радионице пројекта Обогаћеног једносменског рада ,,У свету боја и облика”, коју води библиотекарка Сузана Јевтић, била је повод да координаторка Тима за Обогаћени једносменски рад, директорка Јела Стевановић, обједини услове учешћа на конкурсу и пошаље рад на конкурс.
Рад под називом ,,Здрава недеља за здрав живот” је изабран и то је, уједно, награда и похвала свим учесницима, али и Савету родитеља наше школе, локалној заједници, тимовима школе јер су сви учествовали у активностима школе, и то у дужем временском периоду.
Честитамo свима

💜