ОШ „Павле Поповић”

Month: September 2021

Дечја недеља

“Unité par diversité” (Jedinstvo različitosti)

Na konkursu povodom obeležavanja Evropskog dana jezika pod nazivom “Unité par diversité” (Jedinstvo različitosti), učenica naše škole Lenka Biočanin (8/3), osvojila je specijalnu nagradu svojom interpretacijom pesme na francuskom jeziku. Konkurs je organizovan od strane Udruženja profesora francuskog jezika Moldavije, na kome su učestvovali učenici […]

Европски школски спортски дан

Данас су ученици наше школе, ОШ “Павле Поповић”, узели учешће у овој великој манифестацији. На рукометном игралишту, у спортским активностима је учествовало више од 200 ученика. Прво су се сви ученици добро припремили и загрејали, уз већ познато трчање, поскоке и вежбе обликовања. Након тога је уследило такмичење у штафетним игрицама. Деца су била веома активна и мотивисана да победе. Публика је навијала за своје другаре, док су сви наставници пружили подршку овој акцији и помогли у њеној реализацији.

Више слика у нашој  ГАЛЕРИЈИ
Европски школски спортски дан

Post ID: 2833

Годишњи план рада Парламента 2021/2022. Списак чланова Парламента 2021/2022.

Подела таблета

ПОЧЕЛА ПОДЕЛА ТАБЛЕТА БАРАЈЕВСКИМ ОСНОВЦИМА
Данас је почела подела таблета ученицима од трећег до шестог разреда као и лаптопова наставницима у свим основним школама и подручним одељењима на територији наше општине.
Почетку поделе у ОШ „Павле Поповић” у Вранићу присуствовали су председник општине Слободан Адамовић и помоћник председника Миломир Михаиловић, а у ОШ „Кнез Сима Марковић”чланови Већа Ненад Савић и Јелена Јанковић.
“Посебно ми је драго што сам део почетка једне нове дигиталне ере образовања у нашим школама и то не само као председнику, већ пре свега као родитељу, јер знам колико је важно растеретити кућни буџет у септембру.
Такође, желим да захвалим Граду Београду, што је одвојио средства и покренуо један овако значајан пројекат, који свој деци пружа подршку и једнаке могућности за образовање.
Сигуран сам да ће се инвестиције попут ове у будућности показати више него оправданим, јер једино улагања у будуће генерације могу дати озбиљне резултате на дугорочном плану и непогрешиво допринети општем друштвеном развоју једне земље.
Желим вам пре свега да будете здрави, да постанете добри и успешни млади људи и да у данима који су пред вама искористите своје капацитете на прави начин и будете понос, како своје општине, тако и Града Београда и читаве државе”, рекао је председник Адамовић.

Пројекат ,,Беотаблет“

Обавештење за ученике и родитеље 3-6. разреда, 01. 09. 2021. године

Београдска асоцијација за школски спорт

Post ID: 2841

Уџбеници 2021-2022.

ПЛАН РАДА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА 2021-2022.

Календар образовно- васпитног рада за школску 2021-2022. годину.

Годишњи извештај о раду директора 2021.

Post ID: 2837

План Педагошког колегијума 2021-2022.